Spotkanie z Oblatami Maryi Niepokalanej
Dziś w naszej parafii gościliśmy diakona Norberta oraz kleryka Jeana (Jana) z Kamerunu, którzy są alumnami Wyższego Seminarium Duchownego Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze.
Diakon Norbert podczas Mszy Świętej wygłosił kazanie, a kleryk Jan po Eucharystii rozprowadzał kalendarze misyjne wspierające działalność misjonarzy oblatów.
Dziękujemy naszym gościom za obecność, a parafianom za udział w Mszy Świętej i wspólną modlitwę.