Święcenie pojazdów w Konotopie
27 lipca 2025 r., w dniu wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, odbyło się poświęcenie pojazdów. Ks. Proboszcz modlił się za wszystkich kierowców i podróżujących, prosząc o bezpieczne dotarcie do celu każdej podróży. Kierowcy mogli złożyć ofiarę na rzecz MIVA Polska – organizacji wspierającej zakup pojazdów dla polskich misjonarzy na całym świecie. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary! Nadal można wspierać misjonarzy – więcej informacji na stronie www.miva.pl.