Uroczystość Wszystkich Świętych w Konotopie
W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu w Konotopie została odprawiona Msza Święta, której przewodniczył ks. kan. dr Tadeusz Kulczyk, proboszcz parafii Kolsko. Kazanie wygłosił ks. prałat kan. Rafał Zięciak.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości – służbie liturgicznej, pani organistce, osobom dbającym o wystrój ołtarza, panu Sylwestrowi za nagłośnienie oraz Radzie Kościelnej za troskę o cmentarz.
Dziękujemy również wszystkim parafianom i gościom za wspólną modlitwę i za złożone ofiary na remont kościoła św. Anny w Konotopie.
Bóg zapłać!